Kadara Pedagogiczna

LP. Imię i Nazwisko Pełniona funkcja/nauczany przedmiot  
1. Michał Woliński Dyrektor,fizyka,matematyka  
2. Grzegorz Kranc geografia, informatyka  
3. David  Scott język angielski, język hiszpański  
4. Maria Cylińska biologia, przyroda, przedmioty okołomedyczne  
5. Renata Scott język włoski  
6. Małgorzata Fijałkowska język angielski  
7. Emilia Agnieszka Kalwas chemia, matematyka  
8. Aleksandra Mizerska psycholog  
9. Ewelina Jodłowska - Niemiec wychowanie fizyczne  
10. Katarzyna Kowalska język polski  
11. Leszek Kowalski wychowanie fizyczne  
12. Joanna Kurowska język polski, historia i społeczeństwo  
13. Arkadiusz Krzemiński wychowanie fizyczne  
14. Sylwia Kwiatkowska język niemiecki, praca socjalna  
15. Andrzej Łapiński edukacja dla bezpieczeństwa  
16. Renata Łukasiak matematyka  
17. Ewa Mazur język angielski  
18 Emilia Dolińska elementy prawa  
19. Jerzy Ogonowski    informatyka, podstawy przedsiębiorczości, filozofia  
20. Katarzyna Stangret religia  
21. Aleksandra Jeżak język francuski  
22. Agnieszka Suszek język angielski  
23. Danuta Alabrudzińska język angielski, język hiszpański  
24. Iwona Wierzbicka-Job historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie  
25. Grażyna Rybicka język polski  
26. Grażyna Salamon język rosyjski  
27. Iwona Pycek język angielski  
28. Marlena Suwardt wiedza o społeczeństwie, historia  
29. Magdalena Koźluk pedagog, terapeuta  
30. Łukasz Rugieł nauczyciel wspomagający  
30. Paulina Ćwiklińska matematyka  
31. Krzysztof Siemieniako język polski  
32. Ewa Junkiert chemia  
33. Kuzivakwashe Nhakaniso konwersacje po angielsku  
34. Barbara Pałka muzyka, zespół muzyczny  
35. Smardzewska-Mańska Zuzanna biologia  
36. Marek Walczak zajęcia teatralne  
37. Ewelina Welenc fizyka, matematyka, przyroda  
38. Joanna Wojciechowska język angielski  

 

Kadra Administracyjna

1. Sylwia Piotrowska - Słowikowska sekretarz szkoły
2. Iwona Jurczak specjalista do spraw kadrowych
3. Monika Tudela samodzielny referent
4. Jerzy Gościmiński informatyk
5. Roman Mierzejewski konserwator
6. Zbigniew Magryta ochrona